zakończenie roku szkolnego Tygryski 20 21

24 czerwca grupa przedszkolna Tygryski pożegnała się z oddziałem przedszkolnym i przywitała długo wyczekiwane przez wszystkie dzieci, upragnione wakacje. Jakże smutno, że ten czas tak szybko minął…

Po uroczystym wręczeniu dyplomów, odznak i kuferków pełnych słodkości zakupionych przez Radę Rodziców, wychowawczyni p. Anna Loska podziękowała za cały rok przedszkolny pełen wrażeń i sukcesów.  Życzyła wszystkim Tygryskom słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć.

Foto Galeria pod adresem - Zdjęcia

f8acffe49f73d335ff97cd194d68f866 1

Grupa Tygrysków razem z panią Anią Loska wzięła udział w konkursie, którego organizatorem i fundatorem nagród był Urząd Statystyczny w Olsztynie. Tygryski miały do wykonania nietypowe zadanie. Musieliśmy przeprowadzić mini spis osób i przedmiotów ze swojego otoczenia, następnie utworzyć kącik spisowy w sali przedszkolnej. Spisaliśmy się na medal, gdyż ponownie otrzymaliśmy WYRÓŻNIENIE. To już drugie nasze otrzymane z rąk Urzędu Statystycznego. Cieszymy się bardzo;)

176586206 4295836663789241 7244623691386928248 n

22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi.

Nasza planeta to nasz dom, musimy o nią dbać.

Dzieci z grupy przedszkolnej Biedronki w tym wyjątkowym dniu postanowiły oczyścić naszą planetę ze śmieci, które ludzie tworzą.
Wraz z wychowawcą Panią Natalią, poszły na spacer dzięki któremu "parę" śmieci udało się zebrać i wyrzucić do worków.

Dzieci rozmawiały dlaczego Ziemia jest dla nas tak ważna, oraz to jakie pozytywne i negatywne skutki ma człowiek na naszą ukochaną planetę.

Wesołego dnia ziemi ! ! ! DBAJMY O NIĄ :)

 

Foto Galeria pod adresem - Zdjęcia

dzień ziemi tygryski 2021

22 kwietnia Tygryski świętowały Światowy Dzień Ziemi. Przedszkolaki dowiedziały się wiele ważnych informacji o ekologicznym życiu, o recyklingu, jak dbać o przyrodę, jak oszczędzać energię i wodę. Obejrzeliśmy kilka filmików edukacyjnych oraz pośpiewaliśmy piosenkę „Ziemia- wyspa zielona”. Wspólnie wykonaliśmy opaski z kulami ziemskimi oraz plakat. Dzieci zgodnie stwierdziły, że o naszą planetę trzeba dbać cały czas, a nie tylko w dniu jej imienin.

 

Foto Galeria pod adresem - Zdjęcia

biedronki 11.10.2020 11 Listopada - Święto Niepodległości u Biedronek.

Foto Galeria pod adresem - Zdjęcia

Foto Galeria pod adresem - Zdjęcia

tygryski dzień pozstaci z bajek 05.11.2020Dzień Postaci z Bajek. 

Zagadki, ciekawostki, klasyfikowanie skarbów itd.

Foto Galeria pod adresem - Zdjęcia