Dzień Edukacji Narodowej Akedmia

Dnia 14  października  2020 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy VI pod kierownictwem pani Anny Loska, przygotowali humorystyczne scenki „Gabinet Dyrektora”, „ Nasz szkolny raj” oraz „Cenne zdrowie belfra” obrazujące ciężką pracę nauczycieli. W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną przedstawienie wystawiane było turami, tak, aby wszyscy uczniowie mogli w niej po kolei uczestniczyć. Poprzez program artystyczny uczniowie podziękowali nauczycielom za trud włożony w edukację i wychowanie. Uczniowie wręczyli wszystkim przygotowane przez Samorząd Uczniowski Certyfikaty Super Nauczycieli oraz Certyfikaty Super Pracowników Szkoły. Jako prezent od klasy VI przekazali na ręce Pani Dyrektor przepyszny tort.

Pani dyrektor podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za pełną zaangażowania i kreatywności pracę z dziećmi i młodzieżą. Życząc całemu gronu dalszych sukcesów i satysfakcji w pracy zawodowej.

Dziękujemy Radzie Rodziców za okolicznościowe magnesy i dużo słodkości.

 

Foto Galeria pod adresem - Zdjęcia

20181012 14pazdziernika

Kochani Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi Szkoły,

 

 

Z okazji Waszego Święta chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, oraz wytrwałości w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, abyście każdego dnia byli z Siebie dumni i z podniesioną głową szli przez szlaki, które są dla Was przygotowane.

 

Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?

(D. Beisser)

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jawtach Wielkich

mgr Monika Stopkowska

 

 

przerwa na czytanie obrazek

Przerwa na czytanie

14 października w nasza szkoła wzięła udział w  I Międzynarodowej edycji V Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie. W tej akcji uczestniczyły  wszystkie nasze klasy  a także oddział przedszkolny i zerówka. A oto krótka fotorelacja…

Foto Galeri pod aderesem - Zdjęcia

Konkurs Plastyczny 05.10.2020W środę 07 października zostały ogłoszone wyniki konkursu na pocztówkę z wakacji, zorganizowanego przez p. Patrycję Kwiatkowską. Oto wyniki:


I miejsce - Julia Ocicka
II miejsce – Maciej Jarzyński i Julia Anzel
III miejsce - Roksana Smyl i Julia Bińczyk


Każdy z uczestników otrzymał drobny upominek.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach!

Foto Galeria pod adresem - Zdjęcia

 

Dzień muzyki 02.10.2020Dnia 2.X.2020 w Szkole Podstawowej w Jawtach Wielkich odbywał się Dzień
Muzyki. Podczas zajęć uczniowie mogli wykorzystać swoje telefony jako
instrumenty. Za pomocą aplikacji pianina uczyli się grać popularne w
świecie Internetu melodie.

Foto Galeria pod adresem - Zdjęcia

Aktualizacja procedur bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej w Jawtach Wielkich w związku z ustanowieniem w powiecie iławskim strefy czerwonej(od 12.10.2020)

 

  • Zaleca się zakrywanie ust i nosa na korytarzach, w toaletach oraz na boisku szkolnym.
  • Ogranicza się przebywanie w szkole osób z zewnątrz - w tym rodziców uczniów.
  • Podstawową formą kontaktu pomiędzy rodzicami i pracownikami szkoły pozostają: telefon, dziennik Librus, poczta elektroniczna lub inne komunikatory uzgodnione w wychowawcami.
  • W sytuacji konieczności bezpośredniego kontaktu rodzice zobowiązani są do wcześniejszego umówienia się na spotkanie, które odbędzie się we wskazanym pomieszczeniu.

 

W razie wdrożenia nowych wytycznych procedury zostaną odpowiednio zmodyfikowane.