sensoplastyka 0Dzieci z oddziału przedszkolnego "0" miały cudowne zajęcia z sensoplastyki. 

Foto Galeria pod adresem - Zdjęcia

mikołajki w 0 2017Oddział przedszkolny "0" w dniu 5.12.2017 rozpoczęła przygotowania do świąt Bożego Narodzenia poprzez ubieranie choinki, natomiast w dniu 6.12.2017 czyli w mikołajki, odwiedził nas miły gość. Mikołaj zjawił się w naszym przedszkolu aby obdarować nas drobnymi upominkami i wprowadzić prawdziwą atmosferę świąt.

Foto Galeria pod adresem - Zdjęcia

niadanie Daje Moc 0 8.11.20178 listopada uczniowie klasy „0” Szkoły Podstawowej w Jawtach Wielkich, w ramach programu profilaktycznego „Śniadanie daje moc”, wspólnie przygotowywali śniadanie. Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem, który daje nam siłę na cały dzień, dlatego też należy zwrócić szczególną uwagę na to co jemy zawsze rano. Uczniowie zerówki zostali pouczeni w jaki sposób należy się prawidłowo odżywiać, szczególnie z rana, po czym przystąpili do wspólnego przyrządzania posiłku. Wśród naszego menu przeważały zarówno warzywa, wędliny i sery a także soki owocowe. Dzieci przyniosły z domu zarówno chleb do przyrządzenia zdrowych kanapek a także jogurty i musli, soki owocowe oraz same pyszne owoce. „Śniadanie daje moc” dało naszym uczniom wiele radości ze wspólnie i samodzielnie przyrządzonego posiłku oraz naszym organizmom wiele energii na cały dzień w szkole i w domu.

Foto Galeria pod adresem - Zdjęcia

Prezenty od Play DohPrezenty od Play-Doh specjalnie dla naszych Przedszkolaków Akademia Wyobraźni Play-Doh to Ogólnopolski Program Edukacyjny koncentrujący się na rozwijaniu umiejętności kreatywnego myślenia i zdolności manualnych przedszkolaków. Celem Programu jest realizacja warsztatów wśród dzieci w wieku 3-6 lat według specjalnie przygotowanych kart z zadaniami na różne okazje.

Foto Galeria pod adresem - Zdjęcia

Postacie z Bajek5 listopada to Międzynarodowy Dzień Postaci Bajek. Tego dnia udaliśmy się do świata bajek - tych z lat odległych i współczesnych. Czytaliśmy ''Calineczkę''. Wzięliśmy udział w konkursie ''Z jakiej bajki ta piosenka?" Tańczyliśmy, śpiewaliśmy oraz kolorowaliśmy postacie z bajek.

Foto Galeria pod adresem - Zdjęcia

 

Spotkanie z Panem LeśniczymW przedszkolu odwiedził nas Pan Leśniczy. Opowiedział o swojej pracy, lesie oraz zwierzętach w nim żyjących. Dzieci z uwagą słuchały ciekawych informacji oraz zadawały pytania. W nagrodę otrzymały upominki : piękne kredki, notesy z leśnymi zwierzętami oraz opaski odblaskowe. Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi Kosin oraz Nadleśnictwu w Suszu

Foto Galeria pod adresem - Zdjęcia