Lp.

Nazwisko i imię 

nauczyciela

Przedmiot

1.       

Stopkowska Monika

matematyka, dyrektor szkoły

2.       

Goraj Emilia

przyroda, biologia, chemia, geografia, biblioteka

3.       

Iwaniuch Marta

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego

4.

Kwiatkowska Patrycja edukacja wczesnoszkolna, logopedia, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

5.       

Loska Anna

wychowanie przedszkolne, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, rewalidacja

6.       

Matyka Jarosław

matematyka, fizyka

7.       

Melanrowicz Jolanta

język polski, zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego

8.       

ks.Pleskot Krzysztof

religia, świetlica

9.       

Prystasz Adrian

język angielski

10.   

Pudlak Izabela

język niemiecki

11.   

Różański Karol

wychowanie fizyczne, technika

12.   

Rykaczewski Grzegorz

edukacja dla bezpieczeństwa, wiedza o społeczeństwie

13.   

Sadowska Monika

edukacja wczesnoszkolna, plastyka, muzyka

14.   

Tabędzka Natalia

wychowanie przedszkolne, wychowanie do życia w rodznie, pedagog, doradztwo zawodowe

15.   

Włodarski Paweł

historia, informatyka, muzyka

L.p.

Nazwisko i imię n-la

Przedmiot

1.       

Stopkowska Monika

matematyka, dyrektor szkoły

2.       

Goraj Emilia

przyroda, biologia, chemia, geografia, biblioteka

3.       

Iwaniuch Marta

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego

4.       

Kitlińska Magdalena

wychowanie przedszkolne

5.       

Kwiatkowska Patrycja

edukacja wczesnoszkolna, logopedia, rewalidacja, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

6.       

Loska Anna

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, terapia pedagogiczna, rewalidacja

7.       

Matyka Jarosław

matematyka, fizyka

8.       

Melanrowicz Jolanta

język polski, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

9.       

ks.Pleskot Krzysztof

religia

10.   

Prystasz Adrian

język angielski

11.   

Pudlak Izabela

język niemiecki

12.   

Różański Karol

wychowanie fizyczne, technika

13.   

Rykaczewski Grzegorz

wychowanie do życia w rodzinie, edukacja dla bezpieczeństwa, wiedza o społeczeństwie

14.   

Sadowska Monika

edukacja wczesnoszkolna, plastyka, muzyka

15.   

Tabędzka Natalia

wychowanie przedszkolne, pedagog, doradztwo zawodowe, świetlica

16.   

Włodarski Paweł

historia, informatyka, muzyka

L.p.

Nazwisko i imię n-la

Przedmiot

1.

Stopkowska Monika

matematyka, informatyka, dyrektor szkoły

2.

Goraj Emilia

przyroda, biologia, chemia, geografia, biblioteka

3.

Kot Beata

język angielski

4.

Kozłowska Weronika

wychowanie przedszkolne, rewalidacja

5.

Kwiatkowska Patrycja

edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

6.

Loska Anna

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, terapia pedagogiczna

7.

Macikowska Justyna

język niemiecki

8.

Matyka Jarosław

matematyka, fizyka

9.

Melanrowicz Jolanta

język polski

10.

Pleskot Krzysztof

religia

11.

Różański Karol

wychowanie fizyczne, technika, informatyka

12.

Rutkowska Agata

logopedia, pedagog, świetlica, rewalidacja, doradztwo zawodowe

13.

Rykaczewski Grzegorz

wychowanie do życia w rodzinie, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa

14.

Sadowska Monika

edukacja wczesnoszkolna, plastyka, muzyka

15.

Tabędzka Natalia

wychowanie przedszkolne

16.

Włodarski Paweł

historia, muzyka

L.p.

Nazwisko i imię n-la

Przedmiot

1.

Stopkowska Monika

matematyka, dyrektor szkoły

2.

Goraj Emilia

przyroda, biologia, chemia

3.

Kot Beata

język angielski

4.

Kozłowska Weronika

wychowanie przedszkolne, logopedia, rewalidacja

5.

Kwiatkowska Patrycja

edukacja wczesnoszkolna, logopedia, rewalidacja

6.

Loska Anna

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, terapia pedagogiczna

7.

Macikowska Justyna

język niemiecki

8.

Matyka Jarosław

matematyka, fizyka

9.

Melanrowicz Jolanta

język polski, biblioteka, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

10.

Pleskot Krzysztof

religia

11.

Rosiak Łukasz

geografia

12.

Różański Karol

wychowanie fizyczne, technika, informatyka

13.

Rutkowska Agata

wychowanie przedszkolne, logopedia, pedagog, świetlica, rewalidacja

14.

Rykaczewski Grzegorz

historia, wychowanie do życia w rodzinie

15.

Sadowska Monika

edukacja wczesnoszkolna, plastyka, muzyka