Mam Talent 24.05.201924 maja w naszej szkole po raz pierwszy odbył się konkurs "Mam Talent", który został zorganizowany przez p. Patrycję Kwiatkowską. Wystąpiło w nim 27 uczestników, z czego każdy zaprezentował wspaniały talent. Uczniowie wspaniale się przygotowali, a ich występy zapierały dech w piersiach. Jury - w którego skład wchodziła p. Dyrektor Monika Sadowska, p. Jolanta Melnarowicz oraz p. Irena Bińczyk Przewodnicząca Rady Rodziców - miało trudny orzech do zgryzienia. Po burzliwej dyskusji wyłoniono zwycięczów. Oto oni: Kategoria I. Przedszkole, zerówka, klasy I-III 1 miejsce - Martyna Lewandowska 2 miejsce - Roksana Nikiel 3 miejsce - Wiktoria Pomarańska i Lena Smyl Wyróżnienie - Kinga Paśniewska Kategoria II. Klasy IV-VIII 1 miejsce - Oliwia Gołkowska 2 miejsce - Natalia Pomarańska 3 miejsce - Robert Tabędzki Wyróżnienie - Oliwia Pomarańska, Małgosia Pomarańska i Ola Podogrodzka Każdy z uczestników otrzymał nagrodę. Mamy nadzieję, że za rok znów uda nam się odkryć nowe talenty w naszej szkole! Dziękujemy sponsorom za współpracę oraz okazaną życzliwość. Podziękowania dla: - firmy Jagram - Pro - p. Rafała Winnickiego - Usługi Stolarskie - firmy KBR Poland z Kwidzyna - Banku Spółdzielczego w Prabutach - p. Marleny Podogrodzkiej - p. Edyty Litwin - Zakładu Mięsnego "Kawscy" - p. Pawła Turek - p. Beaty Zwalińskiej - Zakład Produkcyjno - Handlowy "ARO" - Ks. Krzysztofa Pleskot - Parafia w Bałoszycach - p. Piotra Nowak i Andrzeja Gil - Usługi Stolarskie - p. Mariusza Sadowskiego - SOSW Barcice - p. Grażyny Szczegielniak - Kwiaciarnia "Bukiet"

Foto Galeria pod adresem - Zdjęcia