Szkolny Konkurs Recytatorski 25.03.202425 marca 2024r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla klas I – VII. Wzięło w nim udział 21 uczniów z naszej szkoły , którzy konkurowali w dwóch grupach wiekowych:

• I kategoria – uczniowie klas I - III
• II kategoria – uczniowie klas V -VII
Każdy uczestnik konkursu wybrał jeden wiersz i prezentował go indywidualnie.  Celem konkursu było  rozwijanie zdolności i umiejętności recytatorskich dzieci, a także zainteresowanie uczniów czytaniem poezji.

Występy oceniały panie: Justyna Wociór,  Anna Loska,  Patrycja Kwiatkowska. Przy ocenie  zwracano uwagę na pamięciowe opanowanie tekstu, dykcję i interpretację utworu oraz ogólny wyraz artystyczny – strój, gest sceniczny. Wszyscy uczestnicy doskonale przygotowali się do występu i pięknie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Każdy z laureatów konkursu otrzymał dyplom i nagrodę rzeczową.  Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i cukierki. Spotkaniu towarzyszyła radość i wiele pozytywnych emocji.

Wyniki konkursu:

Klasy I – III

I miejsce  -  Ivan Zakrzewski

II miejsce -  Jan Góra

III miejsce – Magdalena Małkowska

Klasy V - VII

I miejsce -  Kornel Klonowski

II miejsce – Wiktoria Pomarańska

III miejsce – Lena Smyl

Wyrazy uznania dla uczestników! Gratulujemy i zapraszamy za rok!

Jolanta Melnarowicz

Foto Galeria pod adresem - Zdjęcia